Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd

Komeno (Pekin) International Trading Co.Ltd

Yichuan County Shengyu Refractory Co., Ltd

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Importer, Eksporter
Rynek Główny: Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Na calym swiecie
marki: KMN
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 100-300
Rok założenia: 2015
pc Export: 50% - 60%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Komeno produkuje i dostarcza topione minerały do ​​materiałów ogniotrwałych, materiałów ściernych (bez kości i powlekanych), piaskowania i przygotowania powierzchni, powlekania, odlewania precyzyjnego, antypoślizgowości, mediów filtracyjnych itp. Komeno posiada własne elektryczne piece łukowe, urządzenia do sortowania wielkości, myjnie , urządzenia do usuwania zawartości magnetycznej oraz nasze własne laboratorium analiz chemicznych i fizycznych, aby upewnić się, że nasze produkty są zgodne z różnymi międzynarodowymi normami i niestandardowymi wymaganiami.Główne produkty to stopiony tlenek glinu (topiony tlenek glinu, sztuczny korund) i węglik krzemu (czarny i zielony) do materiałów ogniotrwałych i ściernych.

Nasze materiały mają dobrą zawartość chemiczną, rozkład drobnych cząstek, wysoką czystość, małą zawartość pyłu i zawartość magnetyczną.Nasz system śledzenia produktów i kontrola jakości w zakresie odbioru surowców, produkcji i pakowania zapewniają najlepszą jakość.

Dostarczone minerały:Topione minerały, takie jak brązowy stopiony tlenek glinu, Vice biały (biały, szary) topiony tlenek glinu, biały stopiony tlenek glinu, różowy stopiony tlenek glinu, czarny stopiony tlenek glinu, tlenek glinu topiony cyrkonem, pojedynczy kryształ (monokrystaliczny) stopiony tlenek glinu, tlenek glinu tabelaryczny, czarny węglik krzemu, zielony Węglik krzemu;Inne media ścierne lub strumieniowo-ścierne, takie jak kulki szklane, granat, syntetyczny kriolit;Inne minerały ogniotrwałe, takie jak stopiony glinian wapnia, glina z otworów spustowych, błoto do strzelania, rekarbonizator, boksyt, glina kaolinowa itp.

Standard: Chiny GB, Ameryka ANSI, Japonia JIS, Europa FEPA i Międzynarodowe ISO.

1, F8-F220, F280-F1500 do materiałów ściernych wiązanych, piaskowania i polerowania

2, P8-P220 dla materiałów ściernych nasypowych

3,0-1mm, 1-3mm, 3-5mm, 5-8mm, 0-0,2mm, 0-0,5mm, 100mesh, 325mesh dla materiałów ogniotrwałych; Rozmiary oczek, Mikronów Inne rozmiary na życzenie klienta.

4, kalcynowany stopiony tlenek glinu (średnia i wysoka temperatura), drugi gatunek BFA, niskosodowy WFA, Bamarc WFA, pyły drobne z BFA, WFA, węglik krzemu.

 

Chiny Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd profil firmy 0Chiny Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd profil firmy 1Chiny Komeno(Beijing)International Trading Co.Ltd profil firmy 2

Historia
Komeno (Beijing) International Trading Co., Ltd. kwatera główna w Pekinie, podczas gdy fabryka znajduje się w mieście Luoyang w prowincji Henan, centrum produkcji materiałów ogniotrwałych i materiałów ściernych. Poprzednik firmy zajmuje się produkcją brązowego korundu od ponad 20 lat. Produkcja białego korundu i węglika krzemu trwa już ponad 10 lat i ma bogate doświadczenie produkcyjne i rynkowe w branży. Rozumiemy również produkty i wymagania surowcowe klienta. W branży ściernic, przemysł cegieł ogniotrwałych, amorficzny przemysł materiałów ogniotrwałych, przemysł piaskowania ma bogate doświadczenie rynkowe i utrzymuje dobre relacje komunikacyjne z klientami w powiązanych dziedzinach. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie wysokiej jakości korundu, węglika krzemu i innych materiałów ściernych i surowców do materiałów ogniotrwałych, materiałów ściernych, piaskowania, odlewów precyzyjnych, metalurgicznego wyrobu żelaza i innych gałęzi przemysłu. Firma integruje produkcję i sprzedaż oraz posiada bogate doświadczenie produkcyjne i doświadczenie w sprzedaży terminali, aby zapewnić Państwu profesjonalne produkty i usługi.

Usługa

Pakowanie i transport

Większość naszych produktów to sztuczne lub naturalne materiały ogniotrwałe lub ścierne, które są stałe grysami lub proszkiem, w różnych kolorach, takich jak brązowy, czarny, biały, zielony, różowy itp., Ze względu na ich różne składu chemicznego. Jeśli nie zostaniesz specjalnie poinstruowany, nasze produkty mogą być dotykane przez ludzkie ciało i nie powodują żadnych szkód.

Nasze minerały są pakowane głównie w duże worki Jumbo lub małe torby wykonane z plecionego plastiku lub papieru. Małe torby są zwykle wkładane do dużego worka lub ładowane na paletę w celu ułatwienia transportu i przenoszenia. Poniżej znajdują się główne rodzaje opakowań na podstawie typu dużego worka, materiału z małego worka, na paletach lub nie:

a) Torba tkana z 25 kg

b) Okrągły Jumbo Big Bag 1M / T, 1,2M / T, 1,3M / T itp., z kiełkami na górze i na dole, nadruki na dużych torbach można dostosować

c) Torba tkana 25 kg i 40 worków w kwadratowej wielkiej torbie Jumbo

d) Worek foliowy 25 kg i 40 worków na palecie drewnianej, można dostosować wydruki na wadze 25 kg

e) 25 kg worek papierowy i 40 worków na palecie drewnianej, można dostosować wydruki na papierowych torbach

Tkane torby plastikowe i torby papierowe z wewnętrzną częścią z tworzywa sztucznego w celu ochrony przed wyciekiem lub wilgocią

Palety drewniane są pakowane w folię termokurczliwą w celu ochrony, a narożniki kartonowe są dostępne, aby chronić opakowanie przed możliwymi uszkodzeniami podczas transportu

Dostępne są także palety ze sklejki i palety fumigowane; Dostępny rozmiar palety: 0,8 m * 1,2 m Euro Paleta typowa, 1 m * 1 m, 1,15 m * 1,15 m, 1,05 m * 1,05 m itp., Palety wykonane z 2 stron lub 4 stron do wózka widłowego / dźwigu lub wykonane na życzenie klienta.

Nasze produkty nadają się do wspólnych przewozów, takich jak transport drogowy, transport kolejowy, transport morski, transport lotniczy itp. Bez specjalnej obsługi, z wyjątkiem uszkodzeń opakowań i wilgoci. W przypadku wysyłki eksportowej, produkty są zazwyczaj wysyłane do portu załadunku ciężarówkami, a następnie ładowane do kontenerów nadających się do międzynarodowego transportu morskiego. Ponieważ nasze minerały są zazwyczaj bardzo ciężkie, wybrano tylko 20-stopowy pojemnik, ponieważ jest bardziej opłacalny. Maksymalną wagę, jaką należy załadować do kontenera 20-stopowego decyduje ciężar i wymiary paczek, wymagania linii żeglugowej, limit kraju przywozu itp., Zwykle 20-27 ton.

Przechowywanie i obsługa

Nasze minerały nie wyrządzają szkody organizmowi ludzkiemu bez szczególnej dbałości o przechowywanie i przechowywanie. Ponieważ jednak nasze produkty są bardzo ciężkie, szczególną uwagę należy zwrócić na załadunek i rozładunek. Duże torby lub palety Jumbo powinny być obsługiwane przez wykwalifikowanych specjalistów z wózkami widłowymi lub dźwigami. Produkty powinny być przechowywane w profesjonalnym magazynie na materiały ogniotrwałe lub materiały ścierne z dobrą wentylacją i suchym powietrzem w środku. Należy przedsięwziąć środki, aby uniknąć wilgoci lub podmuchów spowodowanych zbyt dużą ilością proszku w powietrzu. Nasze minerały refrakcyjne i ziarna ścierne mogą być łatwe do utworzenia proszku w powietrzu, profesjonalny sprzęt powinien być noszony do profesjonalnej obsługi, takiej jak piaskowanie, cięcie, polerowanie itp. Jeśli materiały zostaną połknięte, należy natychmiast spłukać czystą wodą i zwrócić się o pomoc lekarską od lekarzy .

Przykładowe zasady

Możemy dostarczyć bezpłatne próbki do klienta do testu. Jeśli wymagana ilość jest zbyt duża, klient może zapłacić za próbki. W przypadku wielu próśb o próbki, klient powinien zapłacić za wysyłkę / transport próbek. Nasze laboratorium może przeprowadzać raporty testowe dla próbek, które dostarczamy lub przesyłać próbki do laboratoriów wskazanych przez klienta. Sugerujemy, aby klient udzielił jak największej ilości informacji kontaktowi w Komeno, aby uzyskać szczegółowe informacje o Twoich wymaganiach i dostarczyć odpowiednie próbki.

Jakość ilość

Ważymy nasze produkty podczas produkcji i pakowania na określonej częstotliwości. Przed wysyłką towary mają rozsądną masę brutto. Nasze łuski są sprawdzane względem standardu co 2 miesiące. Należy zaakceptować rozsądną różnicę w wadze; jeśli różnica jest zbyt duża, ustalona w drodze negocjacji. Jeśli to nasza wina, że ​​nie wysłaliśmy klienta wystarczającej ilości, należna kwota może zostać wysłana wraz z następnym zamówieniem.

Jakość produktów powinna być określona w umowie lub zamówieniu lub z zastrzeżeniem pisemnych dokumentów. Sugerujemy, aby klient przedstawił naszym sprzedawcom jak najdokładniejsze wymagania. Komeno posiada własne laboratorium do analizy zawartości chemicznej, dystrybucji cząstek, przesiewania, gęstości, zawartości magnetycznej itp. Przed wysyłką z naszego magazynu i wystawimy certyfikat analizy dla każdej partii produkcyjnej. Rozsądna różnica w wynikach testu powinna być zaakceptowana ze względu na różne urządzenia testowe, metodę badań i metodę pobierania próbek w różnych laboratoriach. Jeśli różnica jest zbyt duża i nie można jej rozstrzygnąć w drodze negocjacji, próbki można przesłać ponownie do strony trzeciej w celu sprawdzenia. Wyniki testu powinny być wiążące dla obu stron.

OEM i dostosowany produkt

Firma Komeno Co., Limited z przyjemnością wykonuje pakowanie i znakowanie marką i logo klienta, aby pomóc w rozszerzeniu rynku i marketingu marki.

Poza naszymi standardowymi produktami, z przyjemnością wykonujemy również niestandardowe produkty o specjalnej specyfikacji chemicznej, dystrybucji cząstek, specjalnych obróbce itp., Zgodnie z różnymi zastosowaniami klienta i specjalnymi wymaganiami.

Nasz zespół
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość